Tata policjant – mój niebieski bohater - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Piekarach Śląskich

Wiadomości

Tata policjant – mój niebieski bohater

W trakcie służby stanowczy, bezwzględni wobec przestępców, z uporem dociekający prawdy, wyciągający konsekwencje wobec tych, którzy na to zasłużyli. W domowym zaciszu natomiast – czuli i opiekuńczy, czasami przymykający oko na przewinienia swoich pociech. Silne ramiona, które na co dzień zatrzymują przestępców, po pracy stwarzają azyl bezpieczeństwa dzieciom, w oczach których są niekwestionowanymi bohaterami. W dniu ich święta – wszystkim tatom w policyjnym mundurze – życzymy spełnienia marzeń.

Zdjęcie policjanta w mundurze z synem

23 czerwca – ten szczególny dzień sprawia, że każdego roku większość naszych myśli kierowana jest ku nim – ojcom. A takich w policyjnych szeregach nie brakuje. Bez względu na charakter pełnionej służby – w patrolu, w białej czapce, czy przy dochodzeniowych aktach – w oczach dziecka to właśnie tata jest bohaterem. I jak się okazuje, niepotrzebna mu do tego peleryna.

Wszystkim Ojcom, w dniu ich święta życzymy przede wszystkim zdrowia ale także spełnienia najskrytszych marzeń, a tym którzy pełnią służbę w policyjnych mundurach życzymy także, abyście po każdej służbie wracali bezpiecznie do swoich bliskich.